Top

O firmie Wirexim

Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość oraz komfort, a co za tym idzie skuteczność i pełne zadowolenie, proponujemy Państwu nowy odkurzacz WIR. Nowy WIR / Fakir to eleganckie wzornictwo, nowoczesna technologia oraz najwyższa trwałość.

Wirexim Odkurzacze

Odkurzacz WIR

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

Firma Wirexim działa od 1994 roku. W tych latach zdobyliśmy uznanie i renomę potwierdzoną wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Nieustannie doskonalony serwis oraz dobór oferty opartej na najwyższej jakości to podstawa zaufania, jakim obdarzyło nas wielu długoletnich, jak i nowych klientów.

Historia sukcesu naszej firmy to wynik partnerskiej współpracy, wymiany doświadczeń, gotowości do udzielania pomocy i uczciwości w prowadzeniu interesów na przestrzeni wielu lat.

Ważnym działem firmy jest doradztwo, sprzedaż i serwis odkurzaczy z filtrem wodnym. Wirexim oferował takie urządzenia już w roku 1995, a pierwszy model odkurzacza WIR z filtrem wodnym opartym na działaniu separatora znalazł się w sprzedaży już w 1996 roku. Ówczesny model odkurzacza WIR cieszył się dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów, a wiele z tych urządzeń pracuje do dzisiaj.

Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość oraz komfort, a co za tym idzie skuteczność i pełne zadowolenie, proponujemy Państwu nowy odkurzacz WIR / Fakir.

Nowy WIR / Fakir to eleganckie wzornictwo, nowoczesna technologia oraz najwyższa trwałość.

Wirexim Sp. z o.o.
ul. Poznańska 3
62-023 Gądki
Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXI Wydział Gospodarczy
KRS nr: 0000062144
NIP: 779-10-07-834
Wysokość kapitału zakładowego: 96 000 PLN

Bottom Na skróty: Odkurzacze wodne | Odkurzacze piorące | Odkurzacze bezworkowe | Odkurzacze z filtrem wodnym | Odkurzacz z separatorem | Kontakt